Latest Posts

RSS

Ja kush i dërgon Besës lule çdo jav...

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar në Instagram një foto ku tregon një buqetë me lule mjaft të b...

Dita Derbit, dyndje tifozësh në Elbasan

Sot është dita e derbit mes Partizanit dhe Tiranës që do të luhet në qytetin e Elbasanit. Ky është derbi i parë që luhet jash...